Lietuvių English Russian

RAŠIKLIAI


 Logotipai, šūkiai, kontaktine ir kitokia informacija apie įmonę, prekes,gaminius arba konkrečius asmenys. Toks rašiklis puikiai tarnaus ir kaip vizitinė kortelė, ir kaip malonus, bei naudingas suvenyras. Viskas priklauso nuo kliento norų ir poreikių.
 Visada patarsime ir pasistengsime pasiūlyti variantą labiausiai atitinkantį Jūsų verslo sritį. Nuo ekologiškos ECO serijos iki solidžiosios ir prabangios PREMIUM klasės.
Skirtingi gamintojai, skirtingi modeliai, skirtingos klasės ir be abejo skirtingos kainos. Kiekvienas suras sau tinkamiausią variantą.
 Ką reikėtu žinoti apie rašiklius ir jų klasifikavimą prieš pasirenkant? Norėdami palengvinti Jums paiešką, mes suskirstėme rašiklius į atskiras kategorijas.


ECO RAŠIKLIŲ SERIJAECO (ekologiška) serija skirta besirūpinantiems gamta. ECO serijos rašikliai gaminami iš nekenksmingų organinių, lengvai gamtoje suyrančių medžiagų arba iš perdirbtų antrinio panaudojimo žaliavų. 
Rekomenduojama: ekologiškų prekių parduotuvėms, ekologiško maisto prekių parduotuvėms, ekologiškos kosmetikos prekių parduotuvėms, atliekų surinkimo ir perdirbimo kompanijoms, spaustuvėms, medinių namų statybų kompanijoms, miško urėdijoms, aplinkos priežiūros kompanijoms, švaros paslaugas teikiančioms kompanijoms, medienos perdirbimo kompanijoms, mediena prekiaujančioms kompanijoms. Bukite šiuolaikiški, dovanokite švarią ateitį!

PREMIUM KLASĖPremium ir verslo klasės rašikliai išsiskiria savo elegancija, prabangių modernių klasikinių, o kartais atvirkščiai šiuolaikiškų dizainų. Tokie rašikliai pabrėžia įmonės rimtumą, solidumą ir finansines galimybes. Prabangus vardinis rašiklis vienodai maloniai nustebins ir nuteiks, kaip paprastą įmonės klientą, taip ir stambios kompanijos vadovą. Skirtingi gamintojai, skirtingos formos ir spalvos. Abejingų neliks.
Rekomenduojama: įmonių vadovams, svarbių svečių dovanoms, stambaus verslo kompanijoms, viešbučiams, bankams, tarptautinėms konferencijoms, asociacijoms, politinėms partijoms, juridines paslaugas teikiančioms kompanijoms, valstybinėms institucijoms.


METALINIAI RAŠIKLIAIMetaliniai rašikliai - skirti pabrėžti kompanijos rimtumą ir solidumą. Kaip ir plastikinių, metalinių rašiklių formų ir spalvų įvairovė leidžia pasirinkti labiausiai patinkantį ir įmonės specifiką atitinkantį. Galime naudoti lazerinio graviravimo technologiją. Užrašai ir logotipai uždėti pasitelkus lazerinio graviravimo technologiją ilgiau atlieka savo funkcijas, neišblunka ir juos beveik neįmanoma nutrinti arba kitaip pažeisti.
Rekomenduojama: nekilnojamojo turto kompanijoms, automobilių salonams, teisės ir advokatų agentūroms, verslo konsultacijas teikiančioms įmonėms, bankams, kredito unijoms, notarų biurams, statybų kompanijoms, valstybinėms institucijoms, verslo centrams, politinėms partijoms, IT paslaugas teikiančioms įmonėms, prabangiems restoranams, viešbučiams, stambioms vežėjų kompanijoms, kelionių agentūroms, asociacijoms, draugijoms.   

RAŠIKLIAI SU "STYLUS" (su "touch" - lietimo funkcija)Tokie rašikliai labiausiai tinka įmonėms dažnai naudojančioms savo darbe planšetinius kompiuterius, išmaniuosius touch screen telefonus ar kitokią įrangą, kurioje informacijos įvedimas ir valdymas atliekamas per touch screen ekranus. Rašikliai puikiai tiktu tolimųjų reisų vairuotojams, programuotojams ir IT sferos atstovams.
Rekomenduojama: Skaitmeninės įrangos ir aksesuarų parduotuvėms, logistikos kompanijoms, tolimųjų reisų vairuotojams, telefono ir ryšio priemonių pardavėjams ir platintojams, IT kompanijoms, verslo centrams, posėdžių ir konferencijų salėms, žiniasklaidos kompanijoms.


EKONOM KLASĖS RAŠIKLIAI (plastikiniai)Ekonom klasės rašikliai - pasižymi konkurencingai maža kaina. Tokie rašikliai dažniausiai būna pagaminti iš plastiko ir yra skirti dideliems dalinimo tiražams. Puikiai tinka stambioms marketingo kampanijoms ir parodoms.
Rekomenduojama: maisto prekių parduotuvėms, sporto klubams, kelionių agentūroms, kosmetikos prekių parduotuvėms, farmacijos kompanijoms, batų ir drabužių parduotuvėms, kavinėms ir greito maitinimo įstaigoms, konkretaus produkto arba prekės ženklo populiarinimui.
Tiesiogiai ant gaminio galime atspausdinti arba išgraviruoti Jūsų įmonės logotipą, pavadinimą arba kitą Jūsų pasirinktą informaciją.
Taip pat galime parduoti tiesiog rašiklius be spaudos.
Iškilo klausimų arba atsirado neaiškumų, o gal tiesiog nerandate Jums tinkamos prekės. Paskambinkite mums. Mielai pakonsultuosime ir padėsime išsirinkti labiausiai Jums tinkantį variantą.

© Amply-Market 2012