Lietuvių English Russian

APIE MUS


AMPLY MARKET - tai ambicingų, nuolat tobulinančių savo žinias, šiuolaikiškai ir moderniai mastančių profesionalų kompanija, nuo 2012 metų sėkmingai teikianti marketingo konsultavimo, reklamos projektų planavimo, spaudos ir reklamos gamybos, bei maketavimo paslaugas visoje Lietuvoje ir už jos ribų. Mūsų kompanijos paslaugomis jau sėkmingai naudojasi Lietuvos, Latvijos, Suomijos, Baltarusijos, Rusijos, Vokietijos ir Ukrainos kompanijos.

Taip pat AMPLY MARKET siūlo Jums labai platų verslo dovanų ir suvenyrų asortimentą. Galime parinkti dovanas ir suvenyrus su Jūsų įmonės logotipais ir simbolikom bet kuriai verslo sričiai ir verslo specifikai. Nuo pačių pigiausių iki prabangios elitinės klasės. Mums svarbus kiekvienas mūsų klientas! Todėl, siekiant užtikrinti nepriekaištingą ir konkurencingą aptarnavimą, prieš pateikiant pasiūlymą, kiekvienas užklausimas apdorojamas vienodai kruopščiai ir atsakingai. Visada ieškome tinkamiausio ir optimaliausio, bet ne brangiausio sprendimo. Visa mūsų produkcija praeina trigubą kokybės kontrolę.

Dar vienas labai svarbus mūsų kompanijos bruožas. Kadangi kiekviena kompanija turi savo paslapčių, visiems mūsų klientams mes užtikriname visišką informacinį konfidencialumą. Visada būsite ramūs, kad slapta informacija nenutekės ir Jūsų konkurentai nesužinos apie Jūsų planuojamus ar jau vykdomus reklaminius projektus. 

AMPLY MARKET - Kuriame pozityvias emocijas!