Lietuvių English Russian

MARKETINGO KONSULTACIJOS

Jus esate patyręs verslininkas, o gal tik pradedantysis "startuolis"? Jus planuojate pradėti populiarinti savo įmonės veiklą arba konkretų produktą, bet nežinote nuo ko pradėti? Kaip lengviau pasiekti tikslinį vartotoją ir kaip pasirinkti teisingą marketingo valdymo strategiją, kokių priemonių imtis ir kokių vengti? Į šiuos ir daugelį kitų klausimų susijusių su marketingu Jums atsakys mūsų patyrę specialistai.

Svarbu žinoti, kad pasirenkant teisingą strategiją galima išvengti didelių išlaidų visiškai nereikalingiems projektams ir kitoms beprasmėms reklaminėms priemonėms. Taip pat atvirkščiai, minimalių investicijų ir teisingos strategijos dėka galima pasiekti plačios potencialių klientų auditorijos dėmesio. Mes visada pasiruošę Jums padėti. Ilgametė patirtis, šiuolaikiškas mastymas, nuolatinė rinkos analize ir šiuolaikinių tendencijų pritaikymas leidžia mums efektyviai, greitai, ir nebrangiai teikti kokybiškas marketingo konsultavimo paslaugas.

Kreipkitės ir mes su mielų norų padėsime Jums!

MARKETINGO AKCIJŲ PLANAVIMAS

Marketingo (reklaminės) akcijos visada buvo ir toliau išlieka puikia potencialių klientų, visuomenės ir žiniasklaidos dėmesio pritraukimo priemonė. Tinkamai ir teisingai parinkus strategiją, pasitelkus šiuolaikines žinias, išanalizavus šiuolaikines tendencijas ir madas galima pasiekti aukštų rezultatų konkretaus produkto arba kompanijos populiarinimo srityje. Visada būkite matomi ir neleiskite pamiršti Jūsų.

Mūsų specialistai pasiruošę Jums padėti!