Lietuvių English Russian

LOGOTIPO IR FIRMINIO STILIAUS SUKŪRIMAS


LOGOTIPAS 

 Logotipas - vienas svarbiausių kompanijos firminio įvaizdžio elementų. Logotipas tarsi jūsų kompanijos veidas. Visi mes žinome, kad pirminis vizualinis įspūdis yra labai svarbus. Todėl Jūsų logotipas turi traukti dėmesį, būti lengvai įsimintinas, gerai įskaitomas ir gerai įstrigti Jūsų klientų atmintyje. 
Kokį logotipą pasirinkti? Sudėtingą ar minimalistinį, griežtų aštrių formų ar apvalų, ryškų ar tamsų, kokį šriftą pasirinkti? Į šiuos ir dar daugelį kitų klausimų Jums padės atsakyti ir apsispręsti mūsų dizaineriai-maketuotojai. 
 Sukursime logotipą labiausiai tinkanti Jūsų kompanijai arba produktui. 

FIRMINIO STILIAUS SUKŪRIMAS

 Firminis stilius arba kompanijos identiškumas - tai vizualus Jūsų kompanijos įvaizdis Jūsų klientų akyse. Kompanijos identiškumas yra išreiškiamas kompanijos firminio stiliaus atributuose.
Firminis stilius aktyviai naudojamas kompanijos reprezentacinėje produkcijoje (blankai, vizitinės kortelės, verslo dovanos ir suvenyrai, kompanijos darbuotojų firminė uniforma ir darbinė apranga ir t.t.). Mūsų marketingo specialistai pakonsultuos ir padės Jums pasirinkti teisingą Jūsų kompanijos firminio įvaizdžio sukūrimo strategiją, o taip pat padės ją sėkmingai realizuoti. 

Amply Market - Kuriame pozityvias emocijas!