Lietuvių English Russian

ALAUS BOKALŲ PADĖKLIUKAI (COASTERS)

Tikrieji padėkliukai alaus bokalams(COASTERS), vyno taurėms ir karštiesiems gėrimams su Jūsų įmonės, baro,restorano, klubo arba produkto logotipo spauda.

Tai puiki reklaminė priemonė ir kiekvieno baro, restorano ar naktinio klubo būtinybė. 
Sutaupykite reklamuodami savo viešbutį, taksi paslaugas, maisto pristatymą ar bet kokias kitas Jūsų įmonės teikiamas paslaugas kooperuodamiesi su garsiais gėrimų gamintojais, vienoje iš padėkliukų pusių talpindami savo reklamą. Taip pat padėkliukai gali būti platinami su pristatomų į namus maistu arba gėrimais. 

Tokie padėkliukai puikiai atlieka savo reklamines funkcijas ir pabrėžią Jūsų įstaigos arba produkto išskirtinumą. Taip pat padėkliukai puikiai sugeria drėgmę ir apsaugo Jūsų stalus nuo braižimo. 

Dar vienas puikus būdas panaudoti padėkliukus nustebinant savo klientus, įmonės darbuotojus arba jūsų planuojamos įstaigos atidarymo ceremonijos svečius. Panaudokite šiuos padėkliukus, kaip pakvietimus į Jūsų planuojamą renginį. Jūsų svečiai tikrai liks maloniai nustebinti Jūsų išradingumų, išpakavę voką su tokio tipo pakvietimu. 
Mūsų padėkliukai skiriasi nuo kai kurių kitų kompanijų gaminamų tuo, kad mes naudojame kokybišką šviesų-baltą kartoną,kas leidžia mums išgauti ryškesnes galutinio produkto spalvas. 

Pastaruoju metu alaus padėkliukus pamėgo turistai kolekcininkai. Todėl nenustebkite, jei būtent Jūsų baro arba kavinės padėkliukas papuoš garsaus keliautojo kolekciją, o prie jo atsiras trumpas Jūsų baro, restorano arba klubo aprašymas su maloniais kelionės prisiminimais.


Galime pasiūlyti šių medžiagų padėkliukus:
• storas drėgmę sugeriantis kartonas
• kamštiena
• plastikas

Galima rinktis apvalios arba kvadratinės formos padėkliukus. Daugiaspalvę arba vienspalvę, dvipusę arba vienpusę spauda.

Dėmesio! Jau vėl yra galimybė užsisakyti padėkliukus vos nuo 500vnt ! *

*(mažesniems kiekiams taikomos papildomos sąlygos ir kiek ilgesni gamybos terminai)

Dėl PDF formato klišės maketui ir maketo techninių reikalavimų, kreipkitės paštu: info@amply.lt